Ford Equator Sport iznāca ļoti kompakts

22-окт, 23;30 work 152
Kompaktais krosovers Ford Equator, kas sērijā nonāca pirms dažiem gadiem, beidzot izpildīja obligāto pārveidojumu ar Sport prefiksu nosaukumā. Kā jau ierasts, mēs sagaidām veselu kaudzi mazu un pārsvarā kosmētisku izmaiņu, kas paredzētas, lai auto izskats atbilstu sporta standartiem.
Tūlīt mēs atzīmējam jauno 170 ZS benzīna dzinēju. un 260 ņūtonmetru griezes moments, kas būs atbildīgs par uzlabotu paātrinājuma dinamiku un pacelts līdz 195 km/h. maksimālā ātruma griesti. Tajā pašā laikā iesācējs strādā gan ar mehānisko, gan automātisko pārnesumkārbu.

Izskata ziņā modelis saņēma visuresošās līstes un sporta korpusa komplektu. Tiesa, šoreiz nebija spoilera, kura neesamību kompensēja labs disku komplekts. Uzlabota optika tika pievienota arī agresīvākiem priekšējiem lukturiem, kas, ņemot vērā pieticīgos virsbūves izmērus, izskatās pretrunīgi.
Salonā priekšējā sēdekļu rinda tika pakļauta savilkšanai. Turklāt ir nomainīta stūre un instrumentu panelis, kuru fona apgaismojums tagad piešķir sarkanīgu nokrāsu. Tika pievienoti jauni kustības režīmi, kas paredzēti, lai atraisītu dzinēja potenciālu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/