Tirgū nonāk jaunais Ford Tourneo Connect

17-сен, 23;28 work 119
Tieši todien Ford paziņoja par jauna modeļa - Ford Tourneo Connect - ražošanas sākšanu, kas ir jau trešā paaudze Tourneo saimē. Tomēr nemulsiniet paaudžu maiņu, jo tehniski modelis ir gandrīz pilnīga aizjūras Volkswagen Caddy kopija, kas kopumā nav tik slikta.
Kompaktam furgonam ir arī pilnpiedziņa un vesela plejāde iekšdedzes dzinēju, no kuriem var izvēlēties gan benzīna, gan dīzeļdzinējus. Tajā pašā laikā EcoBoost instalācijas vidējā atdeve ir pieticīgi 120 ZS. un 250 ņūtonmetru griezes momentu.

Aprīkojuma ziņā modelim ir labs instrumentu panelis ar 8,25 collu ekrāna diagonāli, iebūvēti vadītāja asistenti, papildus gaisa spilvens, kā arī nedaudz uzlabota klimata kontrole, kas tagad var pūst pāri aizmugurējai pasažieru rindai.
Arī ārēji jaunums izrādījās ļoti pievilcīgs un priecē ar stingrām formām un sabalansētajām proporcijām. Mīksta LED optika, loku komplekts, vairāki toņi virsbūves krāsošanai, kā arī elegants kapuci. Diezgan labs komplekts vidējam ģimenes modelim.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/