Pikaps Hennessey VelociRaptor 600 kļūs par retu modeli

18-авг, 23;27 work 134
Hennessey Performance ir diezgan pazīstama tūninga studija, kas šoreiz amerikāņu pikapu cienītājus iepriecinās ar kādu diezgan retu modeli. Mēs runājam par automašīnu Ford F-150 Raptor, kas saņems daudz uzlabojumu un jauninājumu. Tajā pašā laikā automašīnas kopējā tirāža būs ne vairāk kā 20 eksemplāri, kas tiks pārdoti izsolē.
Pirmkārt, vēlamies atzīmēt lielisko V6 3.5 EcoBoost spēka agregātu ar turbokompresoru, kas nomainīja V8, taču nezaudēja jaudu. Auto attīsta 456 ZS. un 691 ņūtonmetru griezes momentu, kas ir pilnīgi pietiekami smagam pikapam.

Tomēr puiši no tūninga studijas lielāko daļu uzlabojumu nosūtīja uz modeļa salonu. Šeit tika uzstādīta moderna multimediju sistēma ar nepieklājīgi lielu ekrānu, jauna daudzfunkcionāla stūre ar vadības pogām, eleganta klimata kontrole un jauni sēdekļi, kas apvilkti ar dabīgu ādu.
Eksterjera ziņā modelim būs stilīga optika, iespaidīgi riteņi, komplektā uzstādīta vinča, palielināts korpuss preču pārvadāšanai, kā arī vairāki unikāli krāsu toņi, kas tika izstrādāti Hennessey Performance sienās.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/