Ford Sierra RS500 atdzims Lielbritānijā

15-июл, 23;25 work 128
Ford Sierra RS500 ir ideāls pagātnes sporta auto, kuru ierobežotā tirāžā piedāvā britu komanda Andy Rouse Engineering. Šī darbnīca sāka savu ceļu pirms vairāk nekā 40 gadiem ar vieglu pamudinājumu, ko sniedza slavenais sacīkšu autobraucējs Endijs Rouzs, kurš mainīja savu pilota karjeru pret automehāniķa kombinezonu.
Kopumā tiks samontētas 30 Ford Sierra RS500 automašīnas, kas, protams, uz koplietošanas ceļiem neparādīsies. Tomēr tos var atrast tādos pasākumos kā Silverstone Classic, HSCC Touring Cars un Motor Racing Legends, kas, lai arī nebrauc sacīkstēs, sniedz ieskatu pagātnes un tagadnes foršajos ātrajos automobiļos.

Runājot par modeļa tehniskajām īpašībām, tās ir pēc iespējas tuvākas vēsturiskajam prototipam. Zem 80. gadu leģendārā amerikāņu sporta auto pārsega atrodas sešcilindru dzinējs ar turbokompresoru ar 575 ZS jaudu, kas spēj paātrināt auto līdz pieklājīgiem 300 km/h.
Arī ārēji auto atbilst tā vēsturiskajam prototipam. Šeit ir klasiskas virsbūves līnijas, kvadrātveida priekšējie lukturi tieši no 80. gadiem un izcili diski, kas izskatās svaigi un interesanti pat mūsu laikos.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/