Retro pikaps Ford F-100 devās uz elektrifikāciju

13-авг, 18;35 work 145
Nesen Ford pārsteidza sabiedrību ar drosmīgu pikapu Ford F-100, kas saņēma klasisku dizainu. Uz vispārējās mīlestības pret retro automašīnām fona modelis gāja diezgan labi un pat kādu laiku vadīja Ford pikapu pārdošanas apjomus Ziemeļamerikā. Tagad šim auto ir ne-iluzora iespēja atkārtot savus pagātnes panākumus, jo ir parādījusies tā elektrificētā versija.
Tātad, uzreiz! Uzreiz paskatīsimies zem jaunuma pārsega, kur jau ar nepacietību gaidām vienīgo elektromotoru, kas pieejams divās versijās. Pirmais, pieticīgākais, piedāvā 285 ZS. un 430 ņūtonmetru griezes moments. Otrais, jaudīgāks, jau lepojas ar 480 ZS. un 860 ņūtonmetru griezes moments.

Kas attiecas uz vilces akumulatoru, tad abos gadījumos nobraukums būs vienāds un būs aptuveni 480 kilometri pēc WLTP standarta. Akumulators atbalsta arī ātru uzlādi, tāpēc, izmantojot augstsprieguma uzlādes stacijas pakalpojumus, jūs varat papildināt līdz pat 80 procentiem no akumulatora jaudas tikai 15-20 minūtēs.
Izskata un salona apdares ziņā viss palika praktiski nemainīgs. Ja vien viņi nav nedaudz uzlabojuši pikapa multimediju sistēmu, kā arī pievienojuši jaunu digitālo instrumentu kopu, kas, tāpat kā iepriekš, izstaro analogās ierīces.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/