Ford Mustang Mach-E uzlabots akumulators

29-июн, 19;54 work 114
Slavenais Ford Mustang nesen pārgāja uz elektrisko vilci. Automašīna ar prefiksu Mach-E ne tikai saņēma elektromotoru, bet arī mainīja klasi no ponikas uz krosoveru. Daudzi fani žēlojās, ka benzīna V8 dzinēju laikmets ir pagātne. Tomēr daudzi joprojām labvēlīgi pieņēma jaunumu.
Par laimi, Ford ir pabeidzis savu elektrisko krosoveru visaugstākajā līmenī. Tas lepojas ar diezgan jaudīgu elektromotoru tandēmu, kā arī ar akumulatora ietilpību. Starp citu, jaunākais atjauninājums palielināja tā apjomu līdz 90 kWh.

Tajā pašā laikā ar vienu uzlādi automašīna spēs pārvarēt jau 520 km pret 418 km pamata versijai. Tāpat tika nedaudz pievilkts automašīnas ārpuses un interjera dizains. Iekšpusē ir uzlabota multimediju sistēma, kā arī pievienoti daži jauni braukšanas režīmi.
Protams, Ford Mustang fani gaida, kad parādīsies ponicar, kas arī izmantos elektromotoru kā spēka agregātu. Visticamāk, Ford dizaineri un dizaineri jau strādā pie šī modeļa. Tajā pašā laikā daudzi automašīnas elementi, kas tiek izmantoti krosoverā, visticamāk, migrēs uz pilnvērtīgu poniju automašīnu, kas turpinās oriģinālo Ford mustang sēriju.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/