Ford Ranger iepriecinās ar dzinējiem

27-мар, 15;17 work 155
Nu ko, un Ford pikapi ir labākie pasaulē. Tajā pašā laikā šī tīri amerikāniskā automašīnu klase pēdējos gados gūst popularitāti daudzās citās pasaules valstīs. Šodien parunāsim par ilgi gaidīto Ford Ranger, kas aizstās P375 modeli.
Automašīna ir salikta uz T6 platformas bāzes, kas tika izmantota arī tās priekšgājējā. Taču atšķirībā no tā paša P375 Ranger pircējus varēs iepriecināt ar jaudīgāku spēka agregātu līniju, no kurām gardākā ir V6 ar turbokompresoru ar 390 ZS. un 450 ņūtonmetru griezes moments.

Arī automašīnas izskats ir piedzīvojis vairākas pozitīvas izmaiņas. Pirmkārt, nedaudz palielinājušies korpusa izmēri, kā arī korpusa nodalījuma izmantojamā platība. Pati ārpuse izskatās amerikāniska, ar masīvu purnu un iespaidīgu bamperi. Tajā pašā laikā izlīdzinātās formas rada perfektu līdzsvaru uz brutalitātes un estētikas robežas.
Salonā pircējus sagaida multimediju sistēma ar skārienekrānu, klimata kontrole, divas apsildāmu un regulējamu sēdekļu rindas, taustei patīkama plastmasa, kā arī gaisa attīrīšanas sistēma, kas tagad uzstādīta gandrīz jebkurā modernā. modelis.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/