Kompaktais Ford EcoSport drīz pazudīs

07-окт, 15;06 work 1224
Amerikāņi nav ļoti iecienījuši mazās automašīnas. Neskatoties uz visām subkompakto krosoveru un miniatūru universālu priekšrocībām, to neizskatīgais izskats ASV pircējiem nešķiet cienīgs. Patiesībā bēdīgās ziņas par iespējamo Ford EcoSport bojāeju ir saistītas tieši ar šo Amerikas tirgus iezīmi.
Ford, kas lieliski pārzina vietējā tirgus gaumi, tomēr saglabā milzīgu klāstu, kas cenšas aptvert visas iespējamās klientu vajadzības. Tāpēc Ford EcoSport, kas, starp citu, tiek ražots Indijā, pirms dažiem gadiem kļuva par šo pavisam niecīgo jaunumu nišas pircējiem.

Neskatoties uz modeļa nišu, pat neliels pieprasījuma līmenis izrādījās Ford galvenais sapnis. Galu galā mūsdienu amerikāņu tirgus, kurā valda lēti hibrīdi un Āzijas automašīnas par ļoti pieņemamām cenām, nevēlas tērēt naudu par pieticīgu kompaktu krosoveru, kas samontēts ārzemēs.
Tā pastāvēšanas laikā automašīna tika pārdota kopējā tirāžā 16 tūkstošos eksemplāru, kas kopumā attaisnoja tās radīšanas izmaksas. Turklāt modelis tika piegādāts vairākām Eiropas valstīm, kur arī tas ne pārāk veiksmīgi konkurēja ar vietējiem produktiem. Acīmredzot 2022. gadā Ford EcoSport darbība tiks pārtraukta! http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/