Ford Focus ir piedzīvojis vēl vienu modeli

05-дек, 09;15 admin 1488
Leģendārā masu automašīna Ford Focus ir vēlreiz pārveidota. Modelis tiek pārdots labi, lai gan pieprasījums pēc tā 2020. gadā samazinājās par 34%. Un to nevar attiecināt uz pandēmiju, jo skaitļi tika ņemti no Ford kopējā pārdošanas ziņojuma. Tādējādi vadība nolēma modeli pārveidot un palielināt pārdošanas apjomus.
Automašīnas ārpuse ir atjaunināta, kas saņēma jaunu radiatora režģi, riteņus un modernu LED optiku. Turklāt sliekšņi, virsbūves forma un klīrenss ir nedaudz mainījušies, kas ir kļuvis nedaudz vairāk nekā tā priekšgājēji.

Ford Focus salonā notika daudz izmaiņu. Pirmkārt, pārsteidz lielais informatīvais 12,3 collu displejs, kā arī multimediju sistēmas atjauninātā funkcionalitāte. Mēs esam uzlabojuši klimata kontroles bloku, pievienojuši audio vadības pogas un virtuālajā panelī ienesuši daudzas funkcijas.
Bet motori paliek nemainīgi. Tas ir benzīna dzinējs ar automātisko nosūkšanos ar 122 Zs jaudu. jaudu un 174 Zs cauruļu dīzeļdzinēju. Pārnesumkārba joprojām var izvēlēties starp sešpakāpju manuālo un septiņpakāpju robotizēto automātisko. Mēs ceram, ka šī pārveidošana atgriezīs Ford Focus savu agrāko popularitāti!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/