6000 rūpnīcas darbinieku Ford Craiova epidēmijas dēļ korona vīrusu palikuši bez darba

23-фев, 19;28 admin 1235
Vairāk nekā 6000 darbinieku rūpnīcas Ford Крайове tērauda tehniski bezdarbnieki ceturtdien. Uzņēmums pārtrauc darbu, par savu galveno rūpnīcās Eiropā, jo pandēmijas korona vīrusu.

Periods tehniskā bezdarba debijas ceturtdien, 19. martā un ilgst līdz 5. aprīlī, atkarībā no pašreizējā stāvokļa. Šajā laikā darbinieki saņem 78% no algas.

Amatpersonas Ford uzskata, ka aptur ražošanu, var paiet vairākas nedēļas, atkarībā no evolūcijas pandēmijas, ierobežojumus, ko uzliek valsts līmenī, ierobežojumi, kas saistīti ar attiecībām ar piegādātājiem, kā arī vajadzības dīleriem krājumiem.
"Lai gan ietekme korona vīrusu uz mūsu rūpnīcās bija, par laimi, ir ierobežota līdz mūsdienām, tās ietekmi uz mūsu darbiniekiem, tirgotājiem, piegādātājiem un klientiem, kā arī uz eiropas sabiedrība kopumā vēl nebijušu. Tādos grūtos laikos mums jāpaliek vienotiem un likt cilvēkiem uz pirmo vietu. Mēs Ford darīsim visu iespējamo tuvāko nedēļu laikā, lai palīdzētu pārvarēt šo krīzi, samazināt izplatīšanos un mazināt sekas, cik tas ir iespējams", - teikts paziņojumā Stjuarts Rowley, prezidenta, Ford Europa.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/