Ford Focus RS nav pastāvēs pašreizējā paaudzē

09-фев, 19;28 admin 1669
Ford Focus RS nav pastāvēs pašreizējā ceturtās paaudzes kompakto modeli. Informācija tika saskaņota Ford, tāpēc faniem modelis ir apmierināts ar veco versiju Focus ST.

Plānu, lai sasniegtu jauno Ford Focus RS sākotnēji tika aizturēti grūtībām izveidot motorlaivas grupas, kas iederētos esošās stingri noteikumi piesārņojuma paredzamo laiku uzsākt jaunu modeli. Februārī Ford paziņoja, ka palaišana tirgū var tikt atlikta, līdz 2022 gadam. Tagad, tomēr, Ford atgriezās un paziņoja par atkāpšanos no visa projekta, tāpēc fani modeli tagad ir jūsu rīcībā, skriešanās diapazona Focus ST ar maksimālo jaudu 280 k. s.
"Rezultātā emisijas standartiem, kas eiropas līmenī, pieaug uzlādes CO2 emisijas un augstas izstrādes izmaksas modelis RS ar электрифицированным dzinēju apstākļos ir salīdzinoši neliela apjoma ražošana, mēs neuzskatām, citu versiju Focus RS",-teikts paziņojumā presei Ford.

Formulējums apliecina, ka Ford Focus RS bija kādā brīdī izstrādē, vairāk vai mazāk ir beigu posmā, pirms tas ir bloķēts, jo grūtības, lai izstrādātu piemērotu hibrīda spēka piedziņas sistēmas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/