Jaunais Ford Mustang Mach - E jau piegādāta uz Eiropu

08-дек, 19;28 admin 1654
Ford Mustang Mach E gatavs pārdošanas visā Eiropā. Pirmā partija ieradās saloni autoražotājs. Tā ir tikai viena no 18 elektriskajiem modeļiem, kas ir amerikāņu celtnieks plāno iesniegt Eiropas teritorijā. Patiesībā pieprasījums nav tik milzīgs, jo Eiropā ir daudz citu pazīstamu zīmolu.

Uzlabota versija diapazona ar aizmugurējo riteņu piedziņu var darboties līdz pat 600 kilometru ciklā WLTP. Akumulatoru var uzlādēt 10 minūtes no ātras uzlādes stacijas IONITY, lai nodrošinātu autonomiju līdz pat 93 kilometru.

Cilvēki Ford saka, ka šī versija ir ļoti populāra, to izvēlas apmēram 85 procenti no klientiem. Cenas uz eiropas tirgu tiks paziņots vēlāk. Amerikas Savienotajās valstīs Mach-E sākas ar 43 895 dolāru, bet Top versija GT-no 60 000 dolāru.
Uz kuģa vadītājs Mustang Mach - E bauda, multimediju sistēmas nākamās paaudzes, kas tiek atskaņots uz 15,5 collu portreta touch screen, ar iebūvētu mobilo tālruni, var vadīt ar balss funkcijas auto, bet sistēma, kas balstās uz mākslīgo intelektu, var mācīties ieradumus un izvēli spilvens.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/