Ford prezentē nākamajā gadā jauno Fiesta EcoBoost Hybrid un Focus EcoBoost Hybrid, modeli, mild-hybrid 48V

14-сен, 17;03 admin 1530
Ford prezentēs virkni informācijas, kas saistīta ar elektrifikācijas ietvaros īpaša pasākuma "Go Further", kas notiks 2. aprīlī Amsterdamā. Ford paziņoja, ka nākamgad līnija tiks prezentēti jauni Fiesta EcoBoost Hybrid un Focus EcoBoost Hybrid, modeli, mild-hybrid 48V.

Fiesta EcoBoost Hybrid un Focus EcoBoost Hybrid gūs labumu no arhitektūras mild-hybrid, kas veidota, lai uzlabotu patēriņu, tajā pašā laikā papildinot pieredzi baudu no braukšanas Ford, izmantojot augstāku veiktspēju un ātrs auto.

Iebūvēts starteri / ģeneratoru ar piedziņas siksnas (BISG) aizstāj klasisko maiņstrāvas ģenerators, kas ļauj atjaunot un uzglabāt enerģiju, kas parasti zūd bremzēšanas laikā un bremzējošās (coasting). Tādējādi, sistēma uzlādē 48-вольтовый litija-jonu akumulators ar gaisa dzesēšanu.
BISG arī uzvedas kā dzinējs, komplektā ar трехцилиндровым dzinēju 1.0 EcoBoost. Normālā iedarbināšanas un paātrinājuma BISG izmanto uzkrāto enerģiju, lai nodrošinātu papildu griezes momentu, kā arī baro papildu elektriskās sistēmas auto.

Kopā ar Fiesta un Focus EcoBoost Hybrid Ford parādīja šī gada sākumā, un jaunais Mondeo Hybrid Wagon. Viņš izmanto pilnībā hibrīda arhitektūru, kas nodrošina izsmalcinātu pieredze ar benzīna dzinēju un pārstāv alternatīvu dīzeļdzinējiem. Mondeo Hybrid Wagon-vienīgā pilnībā hibrīda modelis, kas ir pieejams uz muguras wagon segmentā D.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/