Ford iepazīstina ar jaunu Kuga

16-авг, 17;03 admin 1511
Tas ir pirmais Ford modelis, kas piedāvā mild-hybrid, hibrīda un полногибридный spēka agregāts. Šonedēļ Ford ieviesa jaunās paaudzes suv Kuga. Šī ir pati jaunākā modeļa Ford vēsturē ziņā elektrifikācija, kas piedāvā uzlaboto hibrīda spēka agregātu, kas nodrošina efektivitātes līmeni kolekcijas apvidus auto Ford.

Līnija ietver Kuga Plug-In Hybrid, Kuga EcoBlue Hybrid (mild-hybrid) un Kuga Hybrid (full hybrid), kas tiek piedāvāti kopā ar 2, 0-litru vai 1, 5-litru dīzeļa dzinējiem EcoBoost, 1.5 litru EcoBoost benzīna dzinēju un jauno astoņu pakāpju intelektuālā automātisko pārnesumkārbu.

Iekšā jaunās paaudzes Kuga nāk ar sarežģītām tehnoloģijām, piemēram, integrētu modemu FordPass Connect, apgabalu bezvadu tālruņa uzlādes un informācijas un izklaides sistēma Ford SYNC 3, atbalstītā 8-collu centrālo touch screen. Prēmiju skaņas pakete B & O Sound System nodrošina augstas kvalitātes akustisko pieredzi, nevis jaunu digitālo paneli "true colour" ar diagonāli 12, 3 collu vairāk intuitīvu un lasām.
Jaunās paaudzes Kuga ir pirmais suv, kas celta par globālo platformu C2, kas nosaka lielāku aerodinamisko līmeni, lai uzlabotu patēriņa un pašas masu, kas nokrīt līdz 90 mārciņas, salīdzinot ar versijām dzinēja, līdzvērtīgas iepriekšējo modeli. Turklāt, jaunā arhitektūra ir paredzēta, lai uzlabotu veiktspēju, kad trieciena un nodrošina 10% lielu cietību, kas nodrošina vislabāko dinamiku un augstu izsmalcinātību. Turklāt, iekšpuse vairāk, bet ārējais dizains ir dinamiska un izteiksmīga.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/