Ford iepazīstina ar jauno Focus ST break

31-июл, 17;03 admin 1490
Jaunais Focus St Estate piedāvā veiktspēju, kas ir tuvu produktivitātes Focus ST hatchback, kopā ar milzīgu 608 litru багажником.

Focus ST Break būs pieejams ar benzīna un dīzeļa dzinējiem. Izmaiņas nodaļā "ārējais dizains" ir diezgan plānas un ietver pilna izmēra aizmugurējais spoileris priekšējie un aizmugurējie bamperi, kas ir līdzīga modeļa saimes ST. Pretējā gadījumā Focus ST Estate saņēma to pašu detaļu, kas un hečbeks, tas ir, konkrētu reste un riteņu 10 spieķos.

Kā ST hatchback, St Estate pazemināta par 10 milimetriem, salīdzinot ar pārējo diapazona Focus, bet amortizatori ir par 20% spēcīgāka uz priekšējās ass un par 13 procentiem uz muguras. Elementu sarakstā, papildinot izmaiņas, kas veiktas dienas vilcienu, var atrast ilgāk stūres iekārta, riepas Michelin Pilot Sport 4S un diferenciālis ar ierobežotu скольжением.
Zem motora pārsega jaunajam Ford Focus ST Estate mēs atrodam divas motors, viens benzīna un viens dīzeļdzinējs. Kompresoru 2,3-litru benzīna dzinējs, kas attīsta 276 l. s. un maksimālais griezes moments ir 420 Nm, bet blakus, ar šo dzinēju modelis sasniedz 100 km / h 5,8 sekundēs.

2-litru dīzeļdzinējs, kas nodrošina 187 l. s. un griezes moments līdz 360 Nm, kas arī ir visspēcīgākais dīzeli, kad-vai nu piedāvā fokusu. Sprints 0-100 km/h tiek sasniegts par 7,7 sekundes.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/