Ford Mustang Shelby GT500-tā ir automašīna ar vairāk nekā 700 k. s.

07-июл, 17;03 admin 1609
Mustang Shelby GT500 - jaunais sacīkšu auto ar vairāk nekā 700 k. s. no Ford. Pirmo reizi uzrādīja autosalonā Detroitā, ir jaudīgākais sērijas Mustang ar V8 kompresordzinēju, kas varētu piegādāt vairāk nekā 700 k. s. Jaunais modelis, kas paātrinās līdz 100 km/h nedaudz vairāk nekā trīs sekundes.

Jauda alumīnija dzinēja 5,2 l iet caur семиступенчатую automātisko pārnesumkārbu ar dubulto sajūgu, līdzīgu jaudu gt. Vairāk sporta vadītājiem ir jāzina, ka netiek vaicāts, mehāniskā ātrumkārba, teica Jim Owens, mārketinga vadītājs Ford Performance, jo automātiski saņem no dzinēja vairāk jaudas, nekā to var izdarīt cilvēks, kas manuāli pārslēdz ātrumu.
Pirmais Shelby GT500 parādījās 1967. gadā ar pusi jaudas jauno modeli. Oriģināls Shelby GT500 tiek uzskatīta par vienu no visvairāk pieprasītie amerikāņu auto sniegumu, kā jebkad radīts, un nesen tika pārdots izsolē Floridā ar 2,2 miljoniem dolāru. Pašlaik tas ir viens no populārākajiem auto no uzņēmuma ziņā эксклюзива.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/