Ford atsauksmi pakalpojumu 322.000 automašīnu Eiropā: kāda ir problēma

03-мар, 17;03 admin 1483
Ford atsauc servisu aptuveni 322 000 automašīnu Eiropā, jo pastāv risks, ka ugunsgrēka dēļ noplūdes skābes akumulatoru. Atsauksmi ietekmē modeli Mondeo, S-Max un Galaxy, kas celtas laika periodā no 2014. gada februārim līdz februārim 2019. gadam.

Ford teica, ka noplūde no skābes akumulatoru var izraisīt avārijas sensoru sistēmas uzraudzības enerģijas līmeni. Rezultātā akumulators var pārkarst, kas rada potenciālu risku ugunsgrēka. Vācijā uzņēmums atsaukt 101 000 automašīnu, bet Lielbritānijā 56 000 ar pārējiem, izplata par galvenajiem eiropas tirgiem, Ford, teica pārstāvis. Ford būvē modeli Mondeo, S-Max un Galaxy rūpnīcās Valensijā, Spānijā.
Šobrīd norit aktīvi darbi, konsultācijas īpašniekiem. Ne visi automobiļi ir pakļauti pārtraukt, jo liela daļa no viņiem bija jālabo. Jūs varat vērsties pēc palīdzības uz tuvāko klientu apkalpošanas centru. Problēma tiek atrisināta ļoti ātri. Mūsdienās tas ir diezgan nopietns trieciens uzņēmumam, jo vēl nav bijis tādas situācijas, kad nācās varētu atsaukt tik daudz automašīnu. Bet uzņēmums ir gatavs risināt šos jautājumus un pieliks lielas pūles.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/