Jaunais Ford Ranger Raptor ir sīva un spēcīga versija, visvairāk pārdotas pikaps Eiropā

02-май, 07;36 admin 1576
Izstrādāta sadalījums Ford Performance un veltīta patiess внедорожным entuziastiem, un pirmā versija Raptor vēsturē Ranger būs pieejama vidū 2019. gada eiropas klientiem, kas meklē asas izjūtas, bet arī Двухтурбинную versiju 2.0 litru dīzeļdzinēju Ford EcoBlue, kas izstrādā 213 l. s. un 500 Nm un jaunu 10-pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

Veidota priekš tā, lai izturētu visstingrākajām izaicinājumiem bezceļa apstākļos, unikāla paaugstinātas izturības un сверхмощная šasijas konstrukcija Ranger Raptor izmanto augstas izturības tērauda sakausējumi, lai cīnītos ar sporta skrienot bezceļa apstākļos.

Jaunais modelis ir lielāks sensors un augsts klīrenss ir par 56 milimetriem, salīdzinot ar standarta versiju, Mežzinis.

Ranger Raptor ļauj autovadītājiem izvēlēties starp sešām darba režīmiem, izmantojot vadības sistēmu, Ranger ar nolūku izvietot visu veidu lauku dažādos scenārijos.
Inženieri Ford plaši pārbaudīta jaunu transmisiju Ranger Raptor, kas sastāv no 2, 0 litru EcoBlue Bi-turbo un 10-pakāpju automātisko pārnesumkārbu, lai apstiprinātu savu izturību nelabvēlīgos apstākļos. Testi ietver piespiedu sitieniem turbīnu augsta spiediena un zema spiediena noklusējuma, kamēr tie netiks sadedzināti, tādējādi strādājot apmēram 200 stundas bez pārtraukuma. Divas turbīnas darbojas pastāvīgi darbojoties ar zemākiem apgriezieniem, lielāku griezes momentu un atsaucīgi. Pie augstiem apgriezieniem turbokompresoru ar lielāku joslas platumu, zema spiediena palīdz sasniegt maksimālo jaudu.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/