Ford ieviesa Ranger Raptor Eiropā

09-фев, 17;03 admin 1511
Ford apstiprināja, rang Ranger Раптор ir augstas veiktspējas versija vislabāk pārdotais modelis pikaps eiropā ieradīsies eiropā.

Izstrādāts sadalījums Ford veiktspēju bezceļa cienītājiem, Ranger Раптор būs pieejams eiropas tirgū kopš vidus-2019. gadam, kas aprīkots ar двухцилиндровым variants 2-litru dzinēju Ford EcoBlue (213 zirgspēku jaudu un 500 Nm) un jaunu 10-pakāpju automātisko pārnesumkārbu uzņēmumi.

Celta apstrādes nelīdzenā nosacījumiem, Ranger Раптор būs aprīkots ar pastiprinātu šasiju, papildu aizsardzības tērauda vairogiem, augstas veiktspējas amortizatoriem un ventilējamiem bremžu diskiem.

Ford Ford Ranger Raptor būs jauns sietu, Ksenona bloki optiskās un led miglas projektori. Interjers būs aprīkots ar daļēji ādas salona apdare, airi, lai pārslēgtu pārnesumus uz stūres rata un logotipiem Раптор.

Pie vadītāja, būs iespēja izvēlēties no sešiem veidiem, braukšanas, ko piedāvā pārvaldības sistēmu, ainavu, kas ir normāli, Grass, zāle / kaps / smiltis, režīms klintis un režīms Baha.
Tuvumā sistēmām, drošību un atbalstu, kas atrodas uz klāja, - Ford Stability Control funkcija izlīdzināšanas funkcija roll; elektroniskā stabilitātes kontrole; vadības качанием piekabes; palīdzība starta no kalna; vadība nobraucienus no kalna ar Adaptive adaptīvā slodzes vadība.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/