Hečbekiem ir visas pārtraucis pieprasījums? Ford samazinot ražošanas modeļa Fiesta

28-дек, 17;03 admin 1546
Ford samazinās ražošana hečbeks Fiesta savā rūpnīcā Ķelnē, Vācijā, atbildot uz pārdošanas apjomu samazināšanās Lielbritānijā. Modelis-visvairāk pārdotā automašīna Anglijā. Tas patiešām ir nopietna problēma ražotāja. Mūsdienu realitāti automašīnas šāda formāta ir saglabāt pieprasījums, bet Eiropā pieprasījums aug tikai uz krosoveriem.

Ford samazinās ražošana Fiesta līdz četras dienas nedēļā, atšķirībā no piecām dienām, kas līdz šim bija, ka ietekmēs 2200 darba. Paredzams, ka, samazinot ražošanas turpināsies līdz gada beigām, pēc tam maijā notiks atkārtota izmeklēšana.

"Dienvideiropa un Lielbritānija norāda vairāk vājo pieprasījumu (lai Fiesta), kas noved pie nepieciešamības korekcijas ražošanai", - teica pārstāvis Ford Automotive News Europe.
Kopējais jauno auto pārdošanas Lielbritānijā samazinājies par 7,3 procentiem janvārī, un ekonomiskā nenoteiktība pēc Brexit ir viens no faktoriem, šo samazinājumu.

Rūpnīca Ķelnē ražo 1 150 vienībām Fiesta dienā, turklāt viena trešdaļa no šīs ražotnes tiek piegādāts uz Lielbritāniju.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/