Jaunais Ford Mustang Mach-E pirmās pārdošanas startē Eiropā nevis ASV

12-сен, 17;03 admin 1704
Trieciens asv tirgus. Ford Mustang Mach-E vispirms ieradīsies uz Eiropu, pēc tam uz Asv. To saka tas, kurš koordinē stratēģijas Forda.

Nodaļas mārketinga stratēģiju, kas ou elektrifikācijas Ford Jason Масе pastāstīja Mach-E Klubs čikāgas restorāna zālē, ka jaunais elektriskais crossover vispirms sasniegs klientiem Eiropā, un ziemeļvalstis pirmie, kas to saņem. Tas ir lēmums, kas pavisam nav pārsteigums, ņemot vērā, ka Norvēģijā ir gandrīz 50% automašīnu, kas ir reģistrēti 2019 gadā, bija elektriskajiem un hibrīda.

Turklāt eiropas tirgus ir atvērts, lai pārietu uz kustība ar nulles emisijas, ko asv tirgū, pamato savu lēmumu, Mičiganas ražotājs.
Vairāk nekā 30 000 klientu jau ir rezervējis Ford Mustang Mach-E, modelis ar nulles emisijas, ko pagājušā gada novembrī, un pirmais no tiem saņems savus automobiļus, sākot no pēdējā ceturksnī šajā gadā. Pasūtītās auto nāk ar komandu First Edition, Premium, Select un California Route 1.

Ford atliek uzsākt pašai augstas veiktspējas versija Mustang Mach-E GT ar 465 лошадиными spēkiem un griezes momentu 830 Nm, ar bateriju jaudu 98,8 kwh. Šī versija ieradīsies izstāžu zāle nākamā gada pavasarī. Amerikāņu ražotājs parādīja pagājušajā gadā, ka 30 procenti klientu ir rezervējuši top-versiju.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/